Spolupráce s Divadlem Pod Palmovkou

Divadlo Pod Palmovkou nabízí vstupenky s 50 % slevou pouze na představení OTHELLA pro členy SMČ nejen na balkon ale i do parteru! Slavné drama W. Shakespeara o síle lživé pomluvy, o žárlivosti, která dovede zničit lidský život, ale i o velké lásce a oddanosti je stále aktuální a vzrušující. V hlavním rolích se představí Ondřej Veselý, Jan Teplý a Angelika Sbouli. Vstupenky na představení 11. února nebo 24. března od 19 hod. je možno si rezervovat on-line na facebooku Divadla pod Palmovkou nebo na adrese obchodni@divadlopodpalmovkou.cz Slevu je možno uplatnit na v pokladně divadla s heslem SPOLEK MEDIKŮ ČESKÝCH s kartou ISIC s nálepkou SMČ. Sleva se vždy týká určitých řad, které Vám řeknou přímo na pokladně. Na únorní představení je sleva 50% z dané ceny na balkon i řady do parteru, v březnu v ABC divadle stojí balkon i parter 100 Kč. Platí do vyprodání zlevněných lístků.