Výtvarná soutěž

Organizovali jsme ve Spolku mediků Výtvarnou soutěž, do které nám přišlo 25 krásných výtvarných děl. Děkujeme všem, kteří se zapojili! Je očividné, že autoři oplývají nejen neobyčejným talentem, ale i značnou mírou kreativity a smyslem pro humor.

Díla hodnotila odborná porota ve složení prof. MUDr. Aleksi Šedo, DrSc. , doc. MUDr. Ondřej Naňka, Ph.D. a doc.MUDr. Petr Bartůněk CSc. a také členové představenstva SMČ Petra Kňažeková, Iva Novotná, Kristína Molnárová, Jitka Knapčoková, Stanislav Smutný, Jan Mareš, Jan Müller a Zbyněk Vávra.

Rozhodování mezi tolika krásnými a nápaditými díly nebylo jednoduché, vítězkou se stala studentka prvního ročníku zubního lékařství Valéria Nagyová. Vítězce srdečně gratulujeme, jako odměnu obdrží lístky na 127. reprezentační ples mediků a fakultní předměty.

Na všechna soutěžní díla se můžete podívat už od ledna/února, od kdy budou vystavena v prostorách SMČ.

1)  Karolína, 3. ročník

2)  Karolína, 3. ročník