Lékařem v Německu, Rakousku nebo Švýcarsku aneb proč se učit lékařskou němčinu

Lékařem v Německu, Rakousku nebo Švýcarsku aneb proč se učit lékařskou němčinu

Lékařská jazyková škola Calypte přináší otevřenou informační přednášku o práci lékaře v německy mluvících zemích.

Věděli jste, že už Vám k doložení německých jazykových schopností Goethe Zertifikat B2 brzy STAČIT NEBUDE? Zajímá Vás, co je třeba k práci v německy mluvících zemích? Co musíte splnit k uplatnění jako lékař v Německu nyní a jak to bude v blízké budoucnosti? Že existují i jiné, vhodnější jazykové zkoušky, které Vám dají potřebný náskok? Chcete se dozvědět PODROBNÉ informace o současných a budoucích trendech na poli zahraniční lékaři v Německu, Rakousku a Švýcarsku?

Pokud Vás odpovědi na výše položené otázky zajímají, navštivte naši otevřenou přednášku v Spolku mediků českých na téma LÉKAŘEM V NĚMECKU, RAKOUSKU NEBO ŠVÝCARSKU. ANEB, PROČ SE UČIT LÉKAŘSKOU NĚMČINU?

KDE? knihovna Spolku mediků českých

KDY? 26.11. od 17.00

Přednáška Lékařské jazykové školy Calypte Vám poskytne všechny podrobné informace, včetně očekávaných legislativních změn dotýkajících se přímo zahraničních lékařů v Německu a k tomu ještě vše o našich JAZYKOVÝCH KURZECH. A nejen to! Přijďte se osobně zeptat, něco se dozvědět a dokonce získat mimořádnou SLEVU 5 % na všechny naše JAZYKOVÉ KURZY ZDRAVOTNICKÉ NĚMČINY!