Benefity členství


Jakmile se staneš členem Spolku, čeká na Tebe pořádná kupa výhod a možností! Záleží jen na Tobě, které využiješ. V zásadě máš dvě možnosti:

Zaregistruješ se a budeš chtít být pouze „pasivním“ členem. Potom na Tebe čeká od pondělí do pátku klubovna Spolku ve Faustově domě, kde si můžeš vybrat z široké nabídky teplých nápojů, můžeš si ohřát v mikrovlnce oběd, zahrát si s kamarády stolní fotbálek či deskové hry, využít počítače s připojením na internet, možnost tisku a vazby vytištěných materiálů za lidové ceny. Dále je Ti k dispozici naše knihovna čítající mnoho zajímavých a užitečných učebnic jak v češtině, tak i angličtině, z níž si můžeš prezenčně knížky vypůjčit proti ISICu a pročítat si je třeba v historické studovně. A nebo si jenom posedíte s kamarády na pohodlných gaučích a popovídáte si v příjemném prostoru v centru.

Nebo máš druhou možnost a krom všech výše zmiňovaných výhod bys rád ještě něco navíc. Pak je pro Tebe správnou volbou aktivní členství. Budeš se účastnit spolkových schůzí, pomáhat s organizováním a přípravou akcí pořádaných Spolkem (Magická pařba, 6+1 party, distribuce lístků na ples, Piknik, Bowling atd.) a zároveň se budeš na jejich průběhu podílet. Z akcí si vybereš jakou budeš chtít, není vůbec nutné se účastnit všech. Dále pak rádi uvítáme Tvoje podněty pro zlepšení chodu Spolku, nápady vylepšení akcí stávajících i případně nápady na akce nové. Při tom všem se seznámíš se spoustou zajímavých lidí, obohatíš se novými zkušenostmi a vylepšíš si organizační i komunikační schopnosti. To při plavání v moři málo záživných studijních aktivit může být docela zajímavá, nadnášející, záchranná vesta, co říkáš? Nábor nových členů pořádáme 1-2x ročně, datum se dozvíš na našich FB stránkách nebo Instagramu, nebo se během roku zeptej někoho ze Spolkovníků a připoj se k nejbližší akci. 🙂